Büyükçekmece 'de Özel Dedektiflik

Büyükçekmece özel dedektiflik teknolojinin ilerlemesi ve sosyal medya kullanımının artmasıyla özel dedektiflik ihtiyaçları artmıştır. İstanbul çok nüfuslu olması sebebiyle aldatma imkanlarının da fazla olduğu bir şehirdir. İstanbul Büyükçekmece’de faaliyet gösteren yıllardır tecrübe ve birikimin önde olduğu nadir şirketlerden birisidir. Büyükçekmece şubesinden yapılan çalışmalar hem kurumsal bazda bize geri dönütler sağlamaktadır hem de kişisel bazda geri dönütlerin güzel olması teşvik edicidir. Dedektiflik firması Büyükçekmece de uzman dedektifler ile çalışmaktadır. Özel dedektiflik işi yabana atılacak, deneyimsiz insanların çalıştığı bir sektör değildir. Sektörde birçok kişi, emniyet ile kontaktadır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi yıllardır haklının yanında olmuş ve onu Büyükçekmece ilçesinde savunmuştur. MY DEDEKTİFLİK Şirketi şikâyet sitelerinde bir defa bile şikayet almayarak müşteri memnuniyetini gözler önüne sermektedir.

 

Büyükçekmece Şubeyi Şimdi Ara

Büyükçekmece Şubeye Şimdi Yaz

 

Büyükçekmece Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Büyükçekmece’de özel dedektif tutanların yorumları dikkate alındığında müşteriler için fazlasıyla ilgili ve yardımcı olurlar.  Dedektif tutanlar yaptıkları yorum ve tavsiyeler ile yol gösterici olurlar.  Özel dedektif tutanlar tarafından yapılan bu yorumlar firma bazında dikkate alınarak irdelenmektedir.  Dedektif yorumları nasıl olursa olsun sizler için en iyi hizmeti vermek adına kendilerini geliştirmek ve hep daha iyi hizmet etme çabasındadırlar.  Dedektiflik yorumları sizlere yol gösterici olurken aynı zamanda firma hakkında gerekli bilgiyi sunar sizlerin de yorumlardan edindiğiniz bilgileri en verimli biçimde değerlendirip kendinize uygun firmayı seçmenize yardımcı olur.   Dedektif tutanların yorumları sizler için çok değerlidir.  Güzel dedektif yorumları kadar yapılan olumsuz yorumları okumak ve daha fazla bilgi edinmek sizler için en iyi tercihi seçme fırsatı sunar dedektif firmaları yorumlarının hepsinin dikkate alınması sizler için daha uygun bir tutumdur. Özel dedektif yorumları da a talepleriniz doğrultusunda gerekli bilgiyi sizlere sunup doğru seçim yapmanız için sizlere yol gösterici olacaktır.

 

Büyükçekmece’de dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Or… Ra… Büyükçekmece

21.01.2020 05:41

" Eşimle uzun zamandır ayrılık sinyalleri veren kavgalar etmekteyiz. Aslında çok huzurlu ve mutlu olduğumuzu sandığım bu evlilikte meğer herşey çok farklı ilerliyormuş. Aldatılmanın verdiği sinir ve stresle birlikte bunu kabullenmek benim için çok zor oldu. İki çocuğumun hatrına sessiz kaldığım tüm günler için şimdi kendime çok kızgınım. Eş takibi hizmeti için özel dedektif arayışımda ne kadar geç kaldıysam da aldığım hizmetten dolayı yeterli dosyalama ve delil tespiti sağladık. Öncelikle bu konuda yardımları için tüm şirketinize ve özellikle de mehtap hanıma çok teşekkürler. Bana bu zorlu süreçte kol kanat gerdiniz. Sonuçlarını da sizler sayesinde çok güzel aldık. Çocuklarımın velayetini alabildim. Allah sizlerden razı olsun. Benim gibi aldatıldığından emin olanlara da asla çok fazla beklememelerini öneririm. Düzelecek olan zaten düzeliyor. Düzelmeyen de asla düzelmiyor. Bekleyip kendinizi daha fazla kandırmayın derim.„


 

Büyükçekmece’de Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Büyükçekmece’de Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER