Beylikdüzü 'de Özel Dedektiflik

Beylikdüzü özel dedektiflik danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen herkes telefon numaralarıyla ulaşabilmektedir. İstanbul bünyesinde gerçekleşen usulsüzlüklerin takibinde sonuç garantisi veren, var olan personelle değil personelin niteliğine göre davalara uzman ataması yapmaktadır. İstanbul Beylikdüzü uzun zamandır yerleşmenin olmadığı bir semt iken son 10 yılda kentleşmenin ve nüfus artışının çok yoğun bir biçimde yaşandığı bir semt olmuştur. Bu da beraberinde sosyolojik ve ticari anlaşmazlıklar getirmiştir. Beylikdüzü gibi büyük bir semtte daha önce çok kez eş zamanlı anketler düzenleme ve bunları zamanında raporlama başarısını MY DEDEKTİFLİK Şirketi diğer rakiplerinin aksine gösterebilmiştir. Diğer Dedektiflik firması Beylikdüzü ilçesinde çalışanların çoğunun disiplin anlayışları, yeterli personelleri, kurumsal yapıları bulunmamaktadır. Hizmetlerin tamamı sanal ve müşteriyi aldatmaya yöneliktir. Gizlilik prensipleri dahil hiçbir kaideye uymazlar. Herhangi bir siber saldırı girişiminde tüm özel hayatınız adeta saldırganların elindedir. Bu yüzden kişisel bilgilerinizi verdiğiniz özel dedektiflik firmalarına dikkat ediniz. MY DEDEKTİFLİK Şirketinin internet sayfası SSL sertifikasyonuyla korunmaktadır. Verilerin tamamı şifrelenmektedir. Beylikdüzü müşterisi ile ilgili temel iletişim bilgileri dışında verilen çalışmalar hakkında MY DEDEKTİFLİK Şirketi bilgi tutmamaktadır. Tutulması da Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na da ters düşmektedir.

 

Beylikdüzü Şubeyi Şimdi Ara

Beylikdüzü Şubeye Şimdi Yaz

 

Beylikdüzü Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Beylikdüzü’nde özel dedektif tutanların yorumları Beylikdüzü’nde ikamet eden ve dedektiflik hizmetlerinden yararlanmak isteyen her vatandaşımız tarafından araştırılmalı ve okunmalıdır. Bunun nedeni ise Dedektiflik firmalarının yorumlarını oturduğunuz bölgeye göre filtreleyip kendi semtinizde en çok hangi şirketin tercih edildiğini ve en çok hangi şirkete güvenildiğini görebilirsiniz.  Dedektif tutanların da çoğu araştırma yollarından geçmiş ve en doğru şirketi bulabilmek için yorumları okumuşlardır. Yorumlardan tavsiye almış iyi veya kötü bir deneyim elde etmişlerdir. Özel dedektif tutanlar da sizlerle bu deneyimleri paylaşarak dolaylı yoldan sizlere destek olurlar ve yön gösterirler. Şirketlerden edindiğiniz bilgilerin yanında yorumları okuyarak karar vermenizi kolaylaştırmak mümkündür. Dedektif yorumları araştırırken dedektif şirketleri, dedektifler, ücretler ve hizmetler hakkında pek çok farklı görüş ve değerlendirmeye ulaşabilirsiniz.  Dedektiflik yorumları içerisinde sizler ile aynı hizmetten faydalanmış olan insanların sizler için tavsiyelerini veya hizmet aldıkları dedektiflik şirketinin bu hizmet üzerine olan başarısını değerlendirmektedirler. Dedektifliğe ön yargılı yaklaşan insanların düşüncelerini değiştirebilmek ve güvenilirliği sağlayabilmek adına şirketler sitelerinde yorumları görünebilir kılmalıdırlar. Dedektiflik sektörü için Dedektif tutanların yorumları bu yüzden hem şirketler hem de müşteriler için oldukça önemlidir. Güzel dedektif yorumları kişilerin şirketlere olan ön yargısını kırmada ve olumlu düşünmelerini sağlamaktadır. Ancak bazı kişiler hizmet alırken sadece olumlu yorumları okumaktadırlar. Oysaki araştırmaları esnasında olabildiğince fazla dedektif firmaları yorumlarına ulaşabilmeli ve karşılaştırma yapmalıdırlar. MY DEDEKTİFLİK Şirketi kendilerine yazılmış olan bütün özel dedektif yorumlarına değer veren bir şirkettir. Şirket hizmet sağladığı bütün kişilerin görüş ve fikirlerini önemsemektedir. Bu yüzden de yorum yazmalarını istemektedirler. Şirkete ait yorumların tamamını görüntülemek için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yüksek memnuniyete sahip ve alanında profesyonel dedektifler ile hizmet sağlayan bu kuruluş pek çok kişi tarafından da tavsiye edilmektedir.

 

Beylikdüzü’nde dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Az… Lü… Beylikdüzü

19.03.2020 13:47

"Korona olduktan sonra altta yatan hastalıklarının tetiklenmesi üzerine böbrek ve ciğer sıkıntısı çeken şeker hastası babama iyi bir doktor bulunabilmesi için dedektiflik şirketine başvurduk. İstanbul içerisinde çok fazla hastane var eğitim ve araştırma hastaneleri de var ancak hiçbir sonuç alamadık hiç düzgün bir tedavi şifa göremedi. Bu yüzden ben de özel hastanede tedavi görmesini istiyordum. Dedektiflik şirketlerinin sadece kayıp insan veya insan takibi yaptıklarını düşünüyordum aldatma gibi konularla ilgilendiklerini düşünüyordum ancak pek çok yararlı hizmeti olduğunu araştırmalarım sırasında öğrendim. Hizmet aldıktan belirli bir müddet sonra yine istanbul içerisinden bildiğiniz bir hastaneden iyi bir doktor buldular. Umarım babama ve bizlere ilaç gibi gelir ve iyi olur tekrardan emeğinize ve sizlere sağlık diliyorum teşekkürler. .„


 

Beylikdüzü’nde Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Beylikdüzü’nde Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER