Beykoz 'da Özel Dedektiflik

Çatalca özel dedektiflik İstanbul’un en güzel ilçelerinden bir tanesinde görev yapmaktadır. İstanbul’daki boşanma ve aldatma oranları son dönemde fahiş şekilde artmıştır. İstanbul Çatalca boşanma ve eş takibinde şirketin çok fazla hizmet verdiği kollardan bir tanesidir. Çatalca’da aynı zamanda bakıcı takibi, dadı takibi de yapılmaktadır. Dedektiflik firması Çatalca’da gizliliğe çok önem verir. Özel dedektiflik davalarına geniş ekip sayesinde tüm davalara titizlikle bakılmaktadır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi alanında oldukça gelişmiş olan teknolojiler sayesinde el takibi ve boşanma davalarında en çok delil toplayan şirkettir. Çatalca, MY DEDEKTİFLİK Şirketi dedektiflik danışmanlığında bir ücret almamakla birlikte müşteriye çözüm odaklı stratejiler geliştirerek yardımcı olunmaktadır. Eş takibi, bakıcı takibi ve çocuk takibi gibi önemli ve ciddi konuların araştırılması özenle ve dikkatli yapılarak müşteriye rapor olarak verilmektedir. MY DEDEKTİFLİK Şirketi kendilerine gelen yorumlara her daim özen göstermekte olan bir şirkettir. Bu sebeplerden dolayı her hizmetten sonra müşterilerden olumlu veya olumsuz, eleştiriye açık bir şekilde yorum istenmektedir. Ancak yorumları okuyan birçoğu müşterimiz aynı tepki ve memnuniyeti dile getirerek hizmet almışlardır. Bu yapılan değerlendirmeler sonucu MY DEDEKTİFLİK Şirketi alanında ne kadar başarılı olduğunu ispatlar niteliktedir.

 

Beykoz Şubeyi Şimdi Ara

Beykoz Şubeye Şimdi Yaz

 

Beykoz Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Beykoz’da özel dedektif tutanların yorumları gerçekçidir. Dedektif tutanlar ilk başta bu işi oldukça garip olarak görseler de ardından aldıkları sonuçlardan dolayı oldukça mutlu ayrılmaktadırlar.  Özel dedektif tutanlar dedektiften gelen bilgiler sonrası bu işin ne kadar yararlı olduğunu anlamaktadırlar.  Sitede bulunan dedektif yorumları olumlu yönde olup değerli müşterilerimiz tarafından da bakılmaktadır.  Dedektiflik yorumları, bu işi ne kadar ciddi ve öneme aldığını gören müşterilerimiz memnuniyetle hizmet almaktadır.   Dedektif tutanların yorumları şirketimiz tarafından oldukça öneme sahip olup önemle okunmaktadır. Güzel dedektif yorumları bizleri sevindirmektedir. Dedektif firmaları yorumları pozitif yöndedir. Özel dedektif yorumlarına ulaşmak için sayfayı aşağı kaydırmanız yeterlidir.

 

Beykoz’da dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Pe… Ol… Beykoz

10.09.2020 12:14

"Eşimle 4 yıl mutlu bir evlilik geçirmekteydik son 2 ay aramıza giren soğukluk ve sebepsiz toplantılardan dolayı merak edip araştırmaya başladım ancak bir şey bulamadım içimdeki şüphe gün geçtikçe artıyordu ardından internet ve sosyal medya aracılığıyla my dedektifliği buldum eşimle aramdaki bu problem de bana verdikleri yardımlar sayesınde aldatıldıgımı öğrenip mutsuzluğa ve boşanmaya odaklandım ancak eşim çok titiz ve dikkatli biri olduğundan dolayı bunu kanıtlamam çok zor olurdu. Mydedektiflikten aldığım kanıtlar sayeswinde mahkemeden boşanmış oldum.„


 

Beykoz’da Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Beykoz’da Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER