Adalar 'da Özel Dedektiflik

Adalar özel dedektiflik konusunda oldukça kısır bir ilçedir. İstanbul’un diğer ilçelerine nazaran daha seyrek nüfusa sahip İstanbul Adalar’da normal hayatın akışında da nüfusa oranla paralel şekilde daha az vaka ile karşılaşmaktayız. Özel dedektiflik firmalarının Adalar’daki faaliyetleri hizmet taleplerini karşılama konusunda çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Değişen hayat koşullarına adapte olmakta zorlanan çoğu dedektiflik firması Adalar’daki özel dedektiflik taleplerini nitelikli bir şekilde karşılayamamaktadırlar. MY DEDEKTİFLİK Şirketi diğer tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi Adalar’da da sizlere en nitelikli ve kaliteli özel dedektiflik hizmetini sunmak adına çalışmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz bireysel ya da kurumsal olarak hizmet taleplerinize uzman ekipleriyle birlikte çözümler sunan MY DEDEKTİFLİK Şirketi uzmanlardan oluşan dedektiflik kadrosuyla sizlere en üst düzeyde talepleriniz karşılanmaktadır.

 

Adalar Şubeyi Şimdi Ara

Adalar Şubeye Şimdi Yaz

 

Adalar Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Adalar’da özel dedektif tutanların yorumları dikkate alındığında müşteriler için oldukça yol gösterici olurlar. Dedektif tutanlar yaptıkları yorumlarla tavsiye edip etmemeleri gerektiğini belirtirler. Özel dedektif tutanlar tarafından aldıkları hizmeti değerlendirdikleri bu yorumlar dikkatle irdelenmelidir. Dedektif yorumları iyi veya kötü olsa da sizler için olumludurlar. Dedektiflik yorumları sizlerin o firmalarla çalışıp çalışmama kararınızı da etkilemektedirler. Dedektif tutanların yorumları sizler için çok değerlidir. Güzel dedektif yorumları kadar olumsuz yapılan yorumları da dikkatle okumanızı önermekteyiz bu nedenle dedektif firmaları yorumlarının hepsinin dikkate alınması sizler için daha uygun bir tutumdur. MY DEDEKTİFLİK Şirketi’nin bugüne kadar verdiği tüm hizmetler için aldığı özel dedektif yorumları da sizler için ışık tutacak yorumlardır.

 

Adalar’da dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ce… Bu… Adalar

10.09.2020 12:14

"Eşimle uzun zamandır ayrılık sinyalleri veren kavgalar etmekteyiz. Aslında çok huzurlu ve mutlu olduğumuzu sandığım bu evlilikte meğer herşey çok farklı ilerliyormuş. Aldatılmanın verdiği sinir ve stresle birlikte bunu kabullenmek benim için çok zor oldu. İki çocuğumun hatrına sessiz kaldığım tüm günler için şimdi kendime çok kızgınım. Eş takibi hizmeti için özel dedektif arayışımda ne kadar geç kaldıysam da aldığım hizmetten dolayı yeterli dosyalama ve delil tespiti sağladık. Öncelikle bu konuda yardımları için tüm şirketinize ve özellikle de mehtap hanıma çok teşekkürler. Bana bu zorlu süreçte kol kanat gerdiniz. Sonuçlarını da sizler sayesinde çok güzel aldık. Çocuklarımın velayetini alabildim. Allah sizlerden razı olsun. Benim gibi aldatıldığından emin olanlara da asla çok fazla beklememelerini öneririm. Düzelecek olan zaten düzeliyor. Düzelmeyen de asla düzelmiyor. Bekleyip kendinizi daha fazla kandırmayın derim.„


 

Adalar’da Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Adalar’da Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER