İstanbul 'da Özel Dedektiflik

Bu içerikte okuyacağınız yazıların ana başlıkları :

İstanbul'da özel dedektiflik büroları 

İstanbul'da en başarılı dedektif kim ? 

İstanbul'da verilen özel dedektif hizmetleri ? 

İstanbul'da özel dedektif fiyatları ne kadar ? 

İstanbul'da özel dedektif arayanlar 

İstanbul'da özel dedektif tutanların yorumları

MY DEDEKTİFLİK Şirketi İstanbul Şubesi

İstanbul Özel Dedektiflik Bürosu

İstanbul özel dedektiflik bürosu ülkenin en kalabalık şehri olamasından kaynaklı olarak dedektiflik hizmetinin en yoğun verildiği şehir İstanbul'dur. İstanbul özel dedektiflik bürosu olan MY DEDEKTİFLİK Şirketi emsallerinin içinde en iyi olma statüsüne sahip olmasının nedeni özel dedektiflik bürosunun müşterilere verdiği güven ve yasal dedektif hizmetlerinden kaynaklanmaktadır. İstanbul özel dedektiflik bürosu prensiplerinin en başında dedektif tutanların memnuniyeti ve dedektif tutanların gizliliği yer almaktadır. İstanbul özel dedektiflik bürosunun özel dedektifleri dedektif tutan müşterilerin isteklerine kısa sürede dönüş sağlamaktadır. İstanbul özel dedektiflik bürosu eğitimli personel kadrosuyla da adından söz ettirmeyi başaran özel dedektiflik hizmetleri vermeye devam etmektedir. İstanbul özel dedektif bürosu İstanbul'da en başarılı özel dedektiflik ödülünü almaya başararak en donanımlı ve tecrübeli olduğunu kanıtlamaktadır.

İstanbul Dedektiflik

İstanbul dedektiflik hizmetlerinde 5 yıldızlı ödüllü özel dedektifi ile hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul dedektiflik en fazla müşteri memnuniyeti olan özel dedektif bürosudur. İstanbul dedektiflik en eğitimli personelleri olan özel dedektiflik bürosu, en tecrübeli olan özel dedektiflik firması, en uygun fiyatı olan özel dedektif şirketi olarak, günümüz ve çağı aşan teknolojilerini kullanıyorlar. İstanbul dedektiflik ile özel dedektiflik hizmetlerinde en çok dosya çözen özel dedektiflik bürolarıdır. İstanbul dedektiflik en fazla eş takibi yaptıran özel dedektif müşterileri vardır. İstanbul dedektiflik en fazla aldatma ve eş takibi dosyasını aldığı için tecrübeleri ve deneyimleri de bir o kadar fazladır. İstanbul dedektiflik en çok aldatmayı tespit dedektif hizmeti vermektedir. İstanbul dedektiflik boşanma dosyasında tazminat kazanan özel dedektifi olarak en doğru delilleri toplayan şirkettir.

İstanbul Özel Dedektiflik

İstanbul özel dedektiflik hizmet verirken özel dedektiflik hizmetlerinde yasal kanunlara bağlı ve sağdık bir şekilde her türlü sorununuzu çözüme ulaştırıyorlar. İstanbul özel dedektiflik bu sorunları çözerken 'Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na' (KVKK) bağlı kalarak ve özel dedektif tutan müşterilerinin bilgilerinizi ikinci veya diğer şahıslar ile kesinlikle paylaşmadan İstanbul'da dedektif tutanların gizliliğinize son derece önem veriyorlar. İstanbul özel dedektiflik şirketi en yasal özel dedektiflik bürosu olarak hizmet veriyor. İstanbul özel dedektiflik müşterilerinin gizliliğinize son derece önem veren özel dedektiflik bürosudur. İstanbul özel dedektiflik kişisel verilerinizi koruyan özel dedektiflik firması olarak asla sizleri mağdur etmez. İstanbul özel dedektiflik müşterilernin haklarını koruma altına alan özel dedektiflik şirketi olarak amaçları sizin, firmanızın veya yakınlarınızın sorunlarını çözüme ulaştırırmaktır. İstanbul özel dedektiflik haklarınızı tam anlamı ile sizlere kullandırmak için çabalar ve İstanbul özel dedektiflik hizmetlerini bu doğrultuda verir.

İstanbul'da En Başarılı Dedektif Kim?

İstanbul en başarılı özel dedektif kim diye merak edenler mübalasız tüm yorumlar genel istatistiğinden derlenerek kanıtlanmış olan isim özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'dir. Özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ Türkiye'de tüm il ve ilçelerinde bireysel özel dedektif ve kurumsal özel dedektif faaliyeti alanlarıyla 7 gün 24 saat özel dedekif hizmeti vermeye devam etmektedir. Özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'nin bu kadar yoğun olmasnın sebebi ise titizlikle verdiği hizmetlerden kaynaklıdır. Kendisinin bayan olması bayan müşterilerine büyük avantaj sağlamaktadır. Bayan müşterileri dedektifin bayan olmasından kaynaklı daha rahat iletişim kurduklarını ve kendilerini daha iyi ifaade ettiklerini söylemektedir. Aynı zamanada müşteriler özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ'nin kendilerini çok iyi anladığını savunmakta olup aldığı hizmetlerde özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ daha fazla mücaadele ettiğini söylemektedirler. İstanbul özel dedektif özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ denildiğinde başarısı ve çalışkanlığıyla özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ ilk akla gelen dedektif olmayı başarmıştır. İstanbul özel dedektif en güvenilir özel dedektiflik olarak her dosyasında aynı hassasiyeti sürdürüyor. İstanbul özel dedektif en başarılı özel dedektiflik bürosu olarak müşterilerine hizmet veriyor. en iyi özel dedektiflik bürosu, en profesyonel özel dedektiflik şirketi olarak varlığını en fazla memnun müşteri referansıyla devam ettirmektedir. İstanbul özel dedektif 18 faaliyeti ile Türkiye de 81 ilde, dünya da 16 ülkede özel dedektif tutanların sorunlarına çözüm buluyorlar. İstanbul özel dedektif çözümsüz hiçbir sorununuz kalmıyor. İstanbul özel dedektif hizmetlerini tamamen yasal izinler alarak ve legal yöntemler ile yürütüyorlar. Yasa dışı veya illegal hizmetlere asla yer vermiyorlar.

İstanbul Özel Dedektiflik Hizmetleri

İstanbul özel dedektiflik hizmetleri bireysel özel dedektiflik ve kurumsal özel dedektiflik başlığı altında toplanıyor. Evlilik öncesi dönem, evlilik dönemi ve evlilik birliğinin bozulduğu dönemlerde yürüttüğü hizmetler ile özel dedektiflerin sizlere yardımcı olmak en önemli önceliklerindendir.  İstanbul özel dedektiflik hizmetleri verdiği bireysel özel dedektif hizmetlerde evlilik öncesi araştırma ve takibi hizmeti müşteri memnuniyeti değerlendirmesinde en yüksek puanı alan hizmetlerden biridir. İstanbul özel dedektiflik hizmetleri bu hizmet evlenmeden önceki sevgililik, sözlülük ve nişanlılık dönemini de kapsamaktadır. Bireysel özel dedektiflik hizmeti kapsamında yer alan tüm hizmetler müşteri memnuniyet değerlendirmesinde en iyi puanları aldığı görülmektedir. Bu da müşteri memnuniyetinin en önemli prensiplerinden biri olduğunu ortaya koymaktadır.  

Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri
  Evlilik Öncesi Araştırması ve Takibi Hizmeti
  Eş Takibi ve Aldatma Tespiti Hizmeti
  Boşanma Davasına Delil Toplama Hizmeti
  Velayet Davasına Delil Toplama Hizmeti
  Tazminat Davasına Delil Toplama Hizmeti
  Bakıcı, Dadı ve Yardımcı Takibi Hizmeti
  Öğrenci ve Çocuk Takibi Hizmeti 
  Doktor ve Hastane Araştırması Hizmeti
  Kişiye Özel Araştırmalar ve Takip Hizmetleri

Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri
  Marka Sahteciliği Tespiti Hizmeti
  Ürün Sahteciliği Tespiti Hizmeti
  Bayi ve Bayilik Araştırması Hizmeti
  Anket Araştırması ve Analizi Hizmeti
  Rakip Firma Araştırması ve Analizi Hizmeti
  İhale Öncesi Araştırması ve Takip Hizmeti
  Gizli Müşteri Hizmeti 
  CEO Takibi Hizmeti
  Kuruluşa Özel Araştırma, Analiz ve Takip Hizmetleri

İstanbul'da Özel Dedektif Çalışmaları 

İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları İstanbul’un 39 ilçesinde de yoğun olarak özel dedektif hizmeti verilmektedir. İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları en fazla talep ve en kalabalık ilçesi olan Esenyurt’tan gelirken, ardından bu talep çokluğunu Küçükçekmece’ye bırakmaktadır. İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları 60 vilayetten daha fazla nüfusa sahip olan Bağcılar, eş takibi ve aldatma tespiti hizmetini en çok talep eden ilçelerden biridir. İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları sakin bir yaşamın hakim olduğu Bahçelievler’de kişiye özel araştırma ve takibi hizmetinden yararlanılmaktadır.

İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları kişiye özel araştırma ve takibi hizmetinden yararlanan ilçeler arasında çoğunlukla göçmen nüfusa sahip Sultangazi, İstanbul’un en köklü ilçesi olan Üsküdar ve Maltepe de yer almaktadır. İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları her gün yaşanan yeni olaylarıyla bilinen Gaziosmanpaşa ilçesinde ise en çok talep gören hizmet öğrenci ve çocuk takibi hizmetidir. İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları ekonomik durumu iyi olan ilçe statüsünde yer alan Kadıköy’de yaşanan olumsuz olaylara karşı kişiye özel araştırma ve takibi hizmeti öncelikler arasındadır. 

İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları Kartal, Başakşehir, Esenler, Avcılar, Kağıthane,Fatih ve Sancaktepe ilçelerinden de öncelik eş takibi ve aldatma tespiti, kişiye özel araştırma ve takibi olmak üzere birçok bireysel hizmetten yararlanan müşteriler vardır. İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları Ataşehir’de bireysel ve kurumsal olarak iki hizmetten de faydalanılmaktadır. İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları yaşlı nüfusun çoğunlukta olduğu ve turizm değerleri olan Eyüp Sultan ve Büyükçekmece’den ayrılarak ilçe olan Beylikdüzündeki müşteriler ise bireysel hizmetlerden uzun zamandır faydalanmaktadır.

İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları Sarıyer, Sultanbeyli, Zeytinburnu, Güngören, Arnavutköy, Şişli, Bayrampaşa, Tuzla, Çekmeköy, Büyükçekmece, Beykoz, Beyoğlu,Bakırköy, Silivri, Beşiktaş, Çatalca, Şile ilçeleri ve yukarıda belirttiğimiz 21 ilçeden de olmak üzere toplam 39 ilçeden müşterisi olan İstanbul'da özel dedektiflik çalışmaları yapılarak müşterileri günden güne halen artmaya devam etmektedir.

İstanbul'da Özel Dedektif Fiyatları 

İstanbul'da özel dedektif fiyatları hizmetin detaylarına göre belirlenmektedir. İstanbul'da özel dedektif fiyatları hizmet alacak olan müşterinin hangi hizmeti alacağı belirlendikten sonra, hizmet süresi, hizmet bölgesi ve istedikleri de dahil edilerek özel dedektifle yapılan görüşme sonrasında netleşir. İstanbul'da özel dedektif fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için özel dedektif iletişim numaralarından şimdi iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul'da Özel Dedektif Arayanlar

İstanbul'da özel dedektif arıyorum diyorsanız veya siz de “eşim, sevgilim beni aldatıyor mu? Ailesi hakkındaki gerçekleri nasıl öğrenirim? Oğlumun, kızımın çevresinde yanlış insanlar mı var? “ gibi şüphe uyandıran durumları ortadan kaldırarak aradığınız sorulara cevap bulmak istiyorsanız gözünüzü kaparatak İstanbul özel dedektif bürosuna güvenebilir. İstanbul'da özel dedektif arıyorum diyenlerin hepsi istanbul'da hizmet veren özel dedektiften her alanda hizmet alabilirsiniz. İstanbul'da özel dedektif arıyorum diyenler unutmayın ki şüphe etmek doğruya ulaşmanın ilk adımıdır. İstanbul'da özel dedektif arıyorum diyenlerin ve sonrasında hizmet alanların hepsi şüphelerinin peşinden giderek gerçeği öğrenen ve kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulanlardır.  

İstanbul'da özel dedektiflik hizmetleri verilmektedir. Güvenilir özel dedektif şirketi olarak İstanbul ilinde MY DEDEKTİFLİK Şirketi seçilmiştir. Dedektif tutan müşteri gizililiğini en iyi korunan en başarılı özel dedektif şirketidir. En fazla memnun müşteriye sahip ödüllü özel dedektiflik şirketdir. Müşterilerinin taleplerine kısa sürede cevap vererek hızlı hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerini yasal dedektiflik hizmetleri olarak vermektedir.

İstanbul'da Dedektif Tutanların Yorumları

İstanbul'da dedektif tutan var mı? diye merak edenler İstanbul'da dedektif tutanların yorumları nelerdir ? dedektif tutmalımıyım ? diye düşünenler için dedektif tutan müşteri yorumunu paylaşmak istiyoruz. İsimleri gizliliklerinden dolayı kesilerek sizinle paylaşılacaktır. Daha fazla özel dedektif tutanların yorumları için tıklayınız.

  • Fat... Sam... Tarih 18/10/2020 Saat 18:09

"Merhaba. Umarım adım ve soyadım kesilir. Anlatacaklarımdan sonra neden konuya böyle girdiğimi anlayacaksınız. Geçen yıl ocak ayından beri eşimin telefonununun üst kısmında gelen bir mesajla şüphe duymaya başladım. Çalıştığım içinde hem iş hem çocuklar fazla vakit ayıramadım belkide çok önemsemedim. Mesaj çokta önemsenecek gibi değildi ama nedense içime bi şüphe girdi. Takip eden aylarda yaşadığım bir kaç olay daha derken ben İstanbulda dedektif arayışına girdim. Neden bu kadar fevri bir karar verdiğimi bile bilmiyorken şimdi olaylarla bizzat yüzleştikten sonra ne kadar haklı olduğumu anladım. Herşey bir anda başıma yıkılmış olsada aptal gibi yaşamak istemedim. Aldatılıyordum çünkü hemde kardeşim ve eşim. Çok canıma dokunsada iyiki bir dedektif tutmuşum iyiki Mehtap hanımı tanımışım da gerçekten iyi ki onunla çalışmışım. O kadar kurnaz o kadar zeki bir adam ki onu Mehtap hanımdan başkası yakalayamazmış şimdi anlıyorum. Bu yorumu neden yaptığıma gelince. En önemlisi bu kısım. Çünkü ben gerçekten ailevi bi katliam olarak düşünüyorum yaşadıklarımı ve olayın başrol kahramanlarına bile söylemeden içime gömerek terk ettim evimi. Ama sizinle paylaşmamın tek nedeni ben my dedektiflik şirketini bulmadan önce istanbulda en iyi dedektiflik firması diye aradım baya aradım kime güveneceğimi bilmiyordum çünkü. En sonunda my dedektifliğin yorumlarını okudum. Bir arkadaş ismi Y.P diye kayıtlıydı şu anda benim gibi içini dökmüştü o kadar iyi anlatmıştı ki benim duygularımı.. My dedektiflikten o da hizmet almış başka bir sitede paylaşmış yorumunu. Tamam dedim aradım burayı. Gerçekten o yorumu yapanın ne kadar haklı olduğunu Mehtap hanımla ilk telefon görüşmemde anlamıştım. Çok uzattım affedin ama arkadaşlar lütfen dedektif arıyorsanız iyi araştırın ve içinize dokunanla çalışın çünkü aldatıldığımızı kanıtlamak çabasındayken aldatılmak dolandırılmak çok daha acı verir. Herkese selam olsun umarım aldatılılmıyor ve bu yorumu hiç okumuyor olursunuz."

İstanbul Anadolu Yakası Dedektif Büroları

İstanbul Anadolu yakası dedektif büroları arayanlar genelde bireysel hizmetler olan; evlilik öncesi araştırması ve takibi, eş takibi ve aldatma tespiti, boşanma davasına delil toplama, velayet davasına delil toplama, tazminat davasına delil toplama, bakıcı, dadı ve yardımcı takibi, öğrenci ve çocuk takibi, doktor ve hastane araştırması, kişiye özel araştırma ve takip hizmetlerinde en üstün başarıyı göstererek devam etmektedir. İstanbul Anadolu yakası dedektif büroları tarafından hizmet almak isteyen müşteriler yukarıda da belirtildiği üzere bireysel özel dedektif hizmeti ihtiyacı ile başvuru yapıyor.

İstanbul Avrupa Yakası Dedektif Büroları

İstanbul Avrupa yakası dedektif büroları var mı? diyenleri özel dedektif arayanlara da hizmet veriyor. Kurumsal özel dedektif hizmeti olan; marka patent sahteciliği tespiti, ürün sahteciliği tespiti, bayi ve bayilik araştırması, anket araştırması ve analizi, rakip firma araştırma ve analizi, ihale öncesi araştırma ve takibi, gizli müşteri hizmetleri, CEO takibi, şirketlere özel araştırma, analiz ve takip hizmetlerinde en çok dosyayı çözüme ulaştırarak İstanbul Avrupa yakası dedektif büroları özel dedektif hizmetlerinde en güvenilir özel dedektifi, en başarılı özel dedektifi, en iyi özel dedektifi, en profesyonel özel dedektifi ve özel dedektiflik bürosu İstanbul Avrupa yakası dedektif büroları hizmet vermektedir.

MY DEDEKTİFLİK Şirketi İstanbul Şubesi

MY DEDEKTİFLİK Şirketi İstanbul şubesi var mı? diyenleri istanbul'da özel dedektif arayanlara da hizmet veriyor. Türkiye genelinde 81 ilde ve Dünya genelinde 16 ülkeye hizmet veren MY DEDEKTİFLİK Şirketi İstanbul'da da şüpheli bırakmıyor. MY DEDEKTİFLİK Şirketinin İstanbul şubesi dedektif arayanların tek adresi. Hizmete başladığında sadece İzmir Dedektiflik olarak hizmet veren MY DEDEKTİFLİK Şirketi şimdi ise Türkiye'nin her yerine sizlerin talepleri doğrultusunda yetişmeye çalışıyor. Titiz çalışan ve empati yetisini son derece yerinde kullanan özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ bazı müşterilerinin hizmet taleplerini yoğunluktan dolayı geri çevirmek zorunda kalabiliyor. Sizlerde MY DEDEKTİFLİK Şirketinin İstanbul şubesinden hizmet almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki iletişim numaralarından randevu oluşturun.

İstanbul Özel Dedektiflik Büroları ile en memnun müşteri ödülünü alan dedektifi özel dedektif Mehtap ÇINARDİBİ ile aşağıdaki numaralardan şimdi iletişime geçebilirsiniz. Şimdilik şüphesiz kalmanız dileklerimizle…

İstanbul Şubeyi Şimdi Ara 

İstanbul Şubeye Şimdi Yaz

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER