Güdül 'de Özel Dedektiflik

Güdül özel dedektiflik olarak yıllardır geniş bir yelpazede araştırma hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetleri yaparken yasalarda belirlenmiş kurallar ve haklar çerçevesinde her detayı ayrıntılı bir şekilde inceliyor, müşterimiz için en zor delile kadar tek tek her delilin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Ankara çevresinde birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Ankara Güdül çevresinde ki herkes her hizmetimizden yararlanabilirler. Güdül ilçesinde büromuz bulunmaktadır. Güdül dedektiflik firması Ankara içerisinde müşterilerimize hizmet vermektedir,  Güdül özel dedektiflik birçok hizmet vermektedir bunlardan bazıları eş takibi, öğrenci ve çocuk takibi, kişiye özel araştırmalar, evlilik öncesi araştırmalar gibi daha birçok hizmetimiz vardır. Güdül MY DEDEKTİFLİK Şirketi gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar sırasında müşterilerinden gelen talepleri içeriğine uygun olarak en kısa vakitte tamamlayan ve bunu gerçekleştirirken de müşteri gizliliği başta olmak üzere, tüm çalışma kurallarına uygun hareket eden şirketimiz birçok senedir sektör tecrübesi, konusunda uzman personel kadrosu ile kurumsal ve kişisel çözümler üreterek müşterilerinin yaşamış oldukları problemlere çözüm üretmiş ve istenilen sonuçlara ulaşmıştır. 

 

Güdül Şubeyi Şimdi Ara

Güdül Şubeye Şimdi Yaz

 

Güdül Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Güdül’de özel dedektif tutanların yorumları büromuz için çok önemlidir. Bunun sebebi ise dedektif tutmuş müşterilerimizin yaptığı her yorum dedektif tutacak içinde bir ön izlenim oluşturmaktadır. Dedektif tutanlar başta ön yargılı yaklaşsa da sonradan bu ön yargıları kırılıyor ve işin sonunda her zaman memnun kalıyorlar.  Özel dedektif tutanlar genelde işlerini gizlilik içerisinde yürütmek istediklerinden dolayı özel dedektif tutuyorlardır.  Dedektiflik yorumları şirket için sektörel önem taşır. Dedektif tutanların yorumları genel olarak bakıldığında neredeyse her    müşterimizin verilen hizmetten memnun kaldığını söyleyebiliriz.  Güzel dedektif yorumları bizleri çok memnun etmektedir. dedektif firmaları yorumları şirketimiz için mühim bir konudur. Özel dedektif yorumları bizler için ayrı bir önem taşımaktadır.

 

Güdül’de dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


 Me… Bu… Güdül

11.09.2019 14:32

" Ankara Çankaya’dan eş takibi için my dedektiflikten yardım aldım. Danışman kişiyle ilk konuşmamızdaki yapacağı şeyleri işimin sonunda değerlendirdim. İşimi hakkıyla ve yapacağı şeylerle yapıp bitirdiler. Yani ne dediyseler onu yaptılar. Ben aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Verdiği hukuki destek içinde çok minnettarım. Ne dediyse avukatım aynısını söyledi iyi ki sizleri tanımışım. Ankara’da dedektiflik arayanlara ve tüm herkese tavsiye ediyorum ve beş yıldız veriyorum


 

Güdül’de Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Güdül’de Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER