Akyurt 'ta Özel Dedektiflik

Akyurt özel dedektiflik alanında uzman dedektifler ile hizmet sunmaktadır. Ankara şirketimizin en çok hizmet sunduğu illerden bir tanesidir. Ankara Akyurt ilçesi dedektiflerimizin iyi tanıdığı bir ilçedir, Akyurt, dedektiflik firması Ankara, Akyurt’taki bütün müşterilerimize şikâyeti üzerine hizmet verilir. Özel dedektiflik,  MY DEDEKTİFLİK Şirketi sunduğu hizmetler ve kalitesi ile alanında kendini kanıtlamış bir şirkettir. Akyurt, MY DEDEKTİFLİK Şirketi içinde bulunduğu durumu ortaya çıkartmak isteyen veya haksızlığa uğrayıp bunu kanıtlamak isteyen her müşterisinin sorunlarının çözüm bulduğu şirkettir. Akyurt Ankara’nın küçük bir ilçesi olan ve kırsal kesiminde bulunan bir ilçe konumundadır. Akyurt ilçesinde yaşayan kişilerin birçoğu tarım ve hayvancılık ile ilgili uğraşmaktadır son yıllarda artan tarımsal ve hayvancılık faaliyetleri kendi içinde sorunlara yol açmıştır. Akyurt ilçesinde faaliyetlerin artması ile ürün sahteciliği yolsuzluk ve patent sahteciliği gibi olaylar oldukça artmıştır. MY DEDEKTİFLİK Şirketi olarak bu konular üzerinde artan şikayetler üzerine Akyurt’ta MY DEDEKTİFLİK Şirketi’ni kurmuştur dedektiflik şirketi olarak alanında uzman dedektiflerimiz ile müşterilerimize üstün hizmet ve kalite sunabilmek için kendi çağına uygun gelişmiş teknolojiler kullanmaktayız. MY DEDEKTİFLİK Şirketi verecek olduğunuz kişisel bilgiler güvenceli saklı kalmaktadır. MY DEDEKTİFLİK danışma ücreti alınmamakla beraber müşterilerimiz ile çözüm odaklı stratejiler oluşturulmaktadır

 

Akyurt Şubeyi Şimdi Ara

Akyurt Şubeye Şimdi Yaz

 

Akyurt Özel Dedektif Tutanların Tavsiyeleri 

Akyurt’ta özel dedektif tutanların yorumları pozitif yönlüdür. Dedektif tutanlar hizmetlerden alınan bilgiye sonrası aldıkları sonuçlar ile sorunlarını gelip memnun kalmışlardır. Özel dedektif tutanlar verilen özel dedektiflik hizmetinin oldukça benimsemişlerdir.  Dedektif yorumları sitemizde yer verilmiş olup hizmet sonrası dedektiflerimiz tarafından özenli bir şekilde okunmaktadır. Dedektiflik yorumları bu alana olan merakı ve ilgiyi dile getirilmesi ile yapılmış yorumlardır. Dedektif tutanların yorumları yaşadıkları haksızlığı dedektiflerimiz aracılığıyla bulup Dedektif tutmuş müşterilerimizdir.  Güzel dedektif yorumları alınan sonuçların müşterilerimizi memnun ettikten sonra yapılan tebessüm edici yorumlardır. Dedektif firmaları yorumları eleştiriye açık olup her türlü eleştirisel yorum özenle okunmaktadır. Özel dedektif yorumları özel dedektifler hakkında müşterilerimizin yapıcı ve eleştirisel yapmış olduğu yorumlardır.

 

Akyurt’ta dedektif tutanların yorumlarından bazıları:


Ür… Al… Akyurt

27.04.2020 15:10

"Uzun zamandır biriktirdiği para ile yeni bir iş kurmuştum ismini yıllardır hayal kurmuş olduğum bir isim koyarak işimin başında güzelce çalışıyordum ama bir gün işyerimin adı yüzünden işyerim kapanmak üzereydi farklı bir iş yeri ile aynı isim kullandığımız üzere bir bildiri geldi İlk başlarda değiştirmek üzereydim ki bu iş yerine giderek ricacı oldum ama karşı taraf değiştirmemek de ısrar etti işyerinden çıkarken içime bu işte bir gariplik olduğuna dair kuşku düştü fakat şikayetçi olsan bile elimden herhangi bir kanıt yoktu bunun üzerine dedektiflik üzerine araştırma yaparken My  Dedektifliğe denk geldim ve arayıp bilgi aldım ardından iş yerlerine giderek sorununu anlattım bu işi çözeceklerini dile getirerek bana yardımcı oldular çok fazla bir süre geçmeden bana kanıtlarsın olarak haklı olduğunu bildirdiler bunların sayesinde şikayet ederek iş yerimi ve patentimi geri aldım çok sağ olun..„


 

Akyurt’ta Bireysel Özel Dedektif Hizmetleri 

 

Akyurt’ta Kurumsal Özel Dedektif Hizmetleri 

Önemli: Sitesi içindeki  tüm  makale  ve  içerik  yazılarının ©Telif hakkı MY ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'ne aittir. Tüm makaleler hak sahipliğinin tescili amacı ile elektronik imzalı zaman damgalıdır. Tüm makale ve içerik yazılarının kopyalanarak veya özetleri çıkarılarak izinsiz şekilde web sitelerinde yayılması durumunda Cezai işlem süreci başlayacaktır.

MY DEDEKTİFLİK® - Müşteri Gizliliği
MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (K.V.K.K) hükümleri başta olmak üzere ilgili tüm diğer mevzuatlara uygun olarak korunmaktadır. Hiçbir hal ve surette KÖTÜ NİYETLE KULLANILAMAZ

MY DEDEKTİFLİK® - Ödüllü Dedektif
ÖDÜLLÜ DEDEKTİF

2019-2020 Genel arama istatistiği ve aldığı hizmete yorum yapan memnun müşteri genellemesinde En İyi Araştırmacı ve Özel Dedektifi 2019-2020 kıymet ödülüne hak kazanmış dedektiflik firmasıdır.

MY DEDEKTİFLİK® - Yasal Hizmet
YASAL HİZMET

Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun olarak gerekli izinlerle kurulmuş olup yasal hizmet vermektedir. Tüm hizmetleri yasaların verdiği izinle yapılmaktadır. Yasa dışı hizmet verilemez.

MY DEDEKTİFLİK® - Memnun Müşteri
MEMNUN MÜŞTERİ

Hizmet alan memnun müşteri oranı %98 olarak genel istatistikte belirlenmiştir. Google da en yüksek 5 yıldızlı değerlendirilmiştir. En fazla memnun müşterisi olan şirkettir.

HİZMET VERİLEN İL VE İLÇELER
HİZMET VERİLEN ÜLKELER